WYSZUKAJ

WYDARZENIA

Najciekawsze wydarzenia w naszej Bursztynowej Gminie Stegna.

Zawody ALMMA w Stegnie

Kiedy02.08.2020 / 10:00

GdzieStegna plaża zejście nr 69

W sobotę, 1 sierpnia na plaży w Stegnie odbędzie się impreza dla wszystkich miłośników sztuk walki. Zawody ALMMA w Stegnie to impreza, która na pewno podniesie i tak już gorącą wakacyjną temperaturę.

Zawody zostaną rozegrane na świeżym powietrzu i dostosowane do aktualnych wymogów bezpieczeństwa. W imprezie organizowanej przez Stowarzyszenie Amatorska Liga MMA będzie mogło wziąć udział maksymalnie 150 zawodników.

W ramach zawodów odbędą się turnieje w kilku kategoriach. Na plaży w Stegnie będzie można zobaczyć:

>> Pierwszy Krok MMA Mężczyzn –przeznaczony jest dla pełnoletnich zawodników początkujących w dyscyplinie sportów walki, którzy mają za sobą maksymalnie trzy starty w zawodach ALMMA (lub innych amatorskich zawodach MMA) a także wyłącznie starty amatorskie w innych dyscyplinach sportów walki.
>> Junior MMA Mężczyzn – rocznik 2002, 2003 oraz 2004
>> Ograniczona Formuła Senior MMA Mężczyzn – zawodnicy pełnoletni, którzy mają wygrane walki tylko amatorskie: jedna wygrana walka zawodowa a także full contact powoduje dyskwalifikację
>> Full Contact MMA Mężczyzn – zawodnicy pełnoletni, którzy mają maksymalnie 5 wygranych walk zawodowych
>> Kobiety Ograniczona Formuła Senior MMA – zawodniczki pełnoletnie, które mają wygrane walki tylko amatorskie: jedna wygrana walka zawodowa lub full contact powoduje dyskwalifikację.

Warunkiem udziału w zawodach jest posiadanie:

>> dowodu opłaty startowej w postaci papierowej
>> dowodu tożsamości (dowodu osobistego, paszportu lub legitymacji) ;
>> aktualnego oświadczenia z wpisem „zdolny do startów w zawodach MMA lub JU JITSU” wystawionego przez polskiego lekarza medycyny sportowej lub w przypadku zawodników do 23 r. ż. dopuszcza się również podpisane przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej
>> właściwego stroju – suspensor (ochraniacz genitalii), ochraniacz na zęby (dot. MMA), ochraniacze na piszczele (nie dotyczy Full Contact), spodenki;
>> przynależności klubowej,
>> oświadczenie opiekuna – dotyczy zawodników, którzy nie skończyli 18 roku życia (formularz jest do pobrania na stronie: www.almma.pl ). Dokument musi podpisać rodzic / opiekun, a autentyczność musi potwierdzić swoim podpisem kierownik ekipy lub trener.

Jedynka - Polskie Radio Pętla Żuławska GOM Wrota Pomorza Muzeum Zamkowe w Malborku LOT - Jantarowe Wybrzeże
Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu