WYSZUKAJ

WYDARZENIA

Najciekawsze wydarzenia w naszej Bursztynowej Gminie Stegna.

‘Od nocy do nocy‘ - koncert na trawie

Kiedy11.08.2022 / 20:00

Gdzieul. Lipowa w Drewnicy

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy i niezwykle klimatyczny koncert filmowo -musicalowy w wykonaniu Joanny Aleksandrowicz.
Bezpłatne wejściówki do odbioru w biurze GOK w Stegnie oraz w kasie wystawy Kinder.
Osoby, które nie będą posiadały wejściówek zachęcamy do zabrania ze sobą koców 🙂
Joanna Aleksandrowicz - aktorka i wokalistka. Występowała na scenach wielu Teatrów w Polsce, m.in. na deskach Teatru Wielkiego we Wrocławiu w spektaklu mistrza Jana Szurmieja. Współpracuje z topowymi reżyserami filmowymi m.in z Wojtkiem Smarzowskim, czy Markiem Koterskim. W październiku 2021 odbyła się premiera filmu „Wesele” z jej udziałem.
Artystka dzięki swojej ambicji i determinacji stworzyła ponadczasowy projekt filmowo-musicalowy „Od Nocy Do Nocy” który zagrała 200 razy na różnych scenach muzycznych w Polsce i za granicą. W repertuarze znajdują się utwory tj. „Noce i Dnie”, „Vabank”, czy musical „Metro”.
Koncerty „Od Nocy do Nocy” realizowane są przy wyjątkowych aranżacjach świetlnych, w towarzystwie klimatycznych abażurów, na scenie z dywanów, w blasku żywego ognia, pochodni i girland. Wszystko nabiera niesamowitych kształtów przy zachodzie słońca, a muzyka płynie w otchłań natury, historycznej architektury i pięknych krajobrazów.
Koncert na trawie jest autorską koncepcją Joanny Aleksandrowicz, w której artystka chciała zachować klimat i nastrój, co niewątpliwe się udało. Ten wyjątkowy projekt muzyczny łączy ludzi niezależnie od poglądów politycznych i bezkompromisowo stawia na wysoką jakość przekazu jako wyraz szacunku do publiczności.
W 2021 roku zrealizowała wraz z zespołem ponad 30 letnich koncertów blisko natury, w wyjątkowych aranżacjach świetlnych. . Projekt ten jest kontynuowany w bieżącym roku, wzbogacony o tournee po perłach historii i miejscach pięknych nieodkrytych – plażach, ogrodach, parkach.
Strona internetowa
www.joannaaleksandrowicz.pl
Oficjalny Profil Fb
https://www.facebook.com/MojaNiebieskapapeteria/

Jedynka - Polskie Radio Pętla Żuławska GOM Wrota Pomorza Muzeum Zamkowe w Malborku LOT - Jantarowe Wybrzeże
Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu